Skip navigation

Druga opinia medyczna poprzez zdalną diagnostykę

Również ze względu na kryzys Corony i obecne ograniczenia w podróżowaniu, Szpital Uniwersytecki w Greifswaldzie oferuje Państwu nową usługę. Mają Państwo teraz możliwość uzyskania drugiej opinii medycznej bez konieczności podróżowania. Wyniki badań Państwa lekarza prowadzącego, które są już dla Państwa dostępne, zostaną niezależnie ocenione przez specjalistę w Szpitalu Uniwersyteckim. Na podstawie dostępnych materiałów sporządzi on szczegółowy raport medyczny i przedstawi zalecenia dotyczące możliwych sposobów leczenia lub terapii.

 

Proszę się z nami skontaktować! Mamy specjalistów medycznych w niemal wszystkich dziedzinach, którzy z przyjemnością udzielą Państwu drugiej opinii.

W 5 krokach do drugiej opinii medycznej

Państwa zapytanie

  • Wysyłasz nam swoje zapytanie, które jest sprawdzane przez naszych menedżerów ds. przypadków.

Nasza odpowiedź

  • W naszej odpowiedzi otrzymasz link, który możesz wykorzystać do przesłania nam wypełnionej listy kontrolnej z historią choroby, wynikami badań i zdjęciami.

Potwierdzenie

  • Otrzymasz od nas potwierdzenie, że druga opinia jest możliwa na podstawie przesłanych przez Ciebie dokumentów. Wyślemy Ci niezbędne dokumenty administracyjne, abyś mógł sfinalizować zamówienie usługi drugiej opinii.

 Płatność

  • Po opłaceniu kosztorysu, przesyłasz nam kopię dowodu przelewu bankowego oraz kopię swojego paszportu. Nasz Ekspert rozpocznie badanie Twoich dokumentów natychmiast po otrzymaniu płatności.

Wysyłka drugiej opini

  • Jak tylko nasz specjalista zakończy drugą opinię, wyślemy Ci szczegółowy raport wraz z fakturą.